Zde naleznete recenze svých oblíbených knih

Lisa Kleypas - Sním o tobě

19. května 2009 v 15:41 | Lenka

Sním o tobě


Text z přebalu knihy

Derek Craven se dokázal vypracovat z naprosté bídy na majitele nejluxusnější londýnské herny. Nebylo to nijak snadné: na cestě k obrovskému majetku a vysokému společenskému postavení se musel obrnit vůči zištnosti a pokrytectví svého okolí. Nyní sice patří mezi anglickou smetánku, ale je z něj tvrdý a podezřívavý muž s okoralým srdcem.

Když se díky pracovním povinnostem setká s mladičkou Sárou Fieldingovou, rozčiluje ho její nevinnost a naivní chování. Avšak v jeho ponurém království, kde se třpytí drahocenné šperky a lidé získávají či ztrácejí obrovská jmění, se může šedá myška změnit v okouzlující krásku, která uhrane i světaznalého muže. Derek ke svému překvapení zjistí, že ta obyčejná dívenka z venkova dokázala otřást jeho cynickou duší, vzbudit v něm vášeň a naději na to, že by mohl být upřímně milován.


Tato kniha mě opravdu uchvátila. Autorka ji situoovala do hráčského prostředí, které opravdu velmi barvitě popsala, což jsem velmi ocenila. Úplně jsem se vžila do víru hráčské vášně a prostředí hazardu.

Mladá spisovatelka Sára Fieldingová se dostává do hráčského klubu, kde sbírá materiál pro svoji novou knihu, a kde se pomalu, ale jistě sbližuje s jeho majitelem Derekem Cravenem. Vzhledem k jeho zálibě v ženách je o zápletku postaráno - zhrzená milenka se mu mstí a tím ho chce získat zpět - jak zvrácené. Čtenář se má opravdu na co těšit. Vztah Sáry a Dereka je už tak dost komplikovaný i bez jiných komplikací vzhledem k Derekově minulosti.

Erotický náboj zde nechybí a i o drama je zde postaráno.Musím říct, že kniha se četla sama. Vřele doporučuji.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Paulinka Paulinka | 13. října 2010 v 9:52 | Reagovat

je to pravda - kniha se čte opravdu sama, Derek je do Sáry blázen ;o)
doporučuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosíme přidávejte svá hodnocení knih.