Zde naleznete recenze svých oblíbených knih

Jennifer Blake - Obejmi mě, lásko

26. února 2010 v 17:30 | Lenka |  Historická romance
Obejmi mě, lásko
Devatenáctiletá Félicité, plavovlasá krasavice, je dcerou neworleanského kupce. Poté, co francouzský král postoupí kolonii Louisianu Španělům a New Orleans s okolím ovládnou španělští vojáci, ji plukovník Morgan McCormack bezohledně přinutí, aby se stala jeho milenkou - jen tak může zachránit život svému otci, který se vzbouřil proti španělské koruně. Když však otec za záhadných okolností zemře, Félicité uprchne a najde útočiště na lodi svého nevlastního bratra. Je to ovšem řešení, jakému se říká dostat se z bláta do louže: na tropickém ostrově ji zajmou piráti a ona už se vidí v náruči některého z nich.A v nejtěžším okamžiku náhle potká muže svých snů, který ji bude trýznit nevýslovným potěšením…

Tak tahle kniha mě nadchla. Skládá se ze dvou částí, kde jedna se odehrává v New Orleans a druhá na moři a na pustém ostrově mezi piráty. To je velmi potěšující a osvěžující skladba knihy. Krásný i když předvídatelný, ale dobrodružný příběh se snoubí s vypravěčským uměním spisovatelky Jennifer Blake.
Toto je první kniha, kterou jsem od této autorky četla, ale rozhodně to nebude poslední. Erotický náboj neprosakuje každou stránkou, ale i tak má své určité kouzlo. Já prostě zbožňuji knihy, které se odehrávají na širém moři. A kde jsou piráti, není nouze o dobrodružství, lsti a podvody a samozřejmě nesmí chybět zrada. Takže čtěte dámy a nechte se unášet na vlnách romantiky :-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosíme přidávejte svá hodnocení knih.