Zde naleznete recenze svých oblíbených knih

Jayel Wylie - Nebezpečné kouzlo

25. května 2010 v 14:26 | Lenka |  Historická romance
Nebezpečné kouzlo
Nebezpečné kouzlo

Text z přebalu knihy

Po dvanácti letech se Tarquin FitzBruel, neohrožený anglický valečník, vrací na hrad Brinlaw, aby dodržel slib, který dal své nevlastní sestře Nan. Přísahá však, že odejde dříve, než démoni číhající v jeho těle zničí jediné lidi, které doopravdy miluje, včetně tvrdohlavé Malindy - rozmazlené krásky, která ho pronásleduje ve snech. Malinda Brinlawová nemá ráda, když jí někdo upírá to, co chce. Koneckonců je čarodějka. Takže když se setká s Tarquinem FitzBruelem, ignoruje varování své rodiny a nic netušícího válečníka očaruje kouzlem lásky. Vypukne mezi nimi spalující vášeň, avšak temnota, jež sídlí v Tarquinově duši, jejich lásku ohrožuje.

Tak jelikož jsem nevěděla, že osudy hrdinů jsou na díly a tuto knihu jsem četla jako první, tak jsem byla ze začátku kompletně zmatená kdo je kdo a o co, že to tam vlastně jde. Nějak jsem to v průběhu knihy přestala řešit a prostě jsem četla.
Kniha je dle mého názoru krapet překombinovaná co se dějové linie týče. Jinak o čarování a démonech ani nemluvím. Je to taková pohádka s kapkou erotiky, ale ani ta tam moc není, takže je těžké vůbec tuto knihu někam zařadit. Pro děvčata není vhodná a pro dospělé je poněkud dětská.
Třeba si přečtu i první a třetí díl a budu moudřejší a hodnotit tuto knihu jinak, ale zatím bych jí moc bodů nedala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosíme přidávejte svá hodnocení knih.